جلسه هم اندیشی پایه هفتم

جلسه هم اندیشی اولیا و دانش آموزان

یکی از رویداد های جذاب و به یاد ماندنی دانش آموزان در مدرسه دانش جلسات هم اندیشی اولیا و دانش آموزان است.

در این جلسات پدر ها و مادر ها در کنار فرزندانشان پیرامون یک موضوع اخلاقی_رفتاری بحث می کنند و نقطه نظراتشان را بیان می کنند.

این جلسات سبب آشنایی بیشتر اولیا با روحیات نسل جدید و همدلی بیشتر با آنان و همچنین موجب شنیده شدن انتظارات اولیا از فرزندانشان در یک محیط دوستانه خواهد شد.

اولیا و دانش آموزان دانشی در کنار هم

اولین جلسه هم اندیشی پایه هفتم به صورت مجازی و در دومین جلسه آن مدرسه دانش میزبان اولیا و دانش آموزان عزیز دانشی بود، در دومین جلسه هم اندیشی پایه هفتم که در روز یکشنبه 16 بهمن 1401 با موضوع “روابط متقابل والدین و نوجوانان” برگزار شد.

همچنین در این جلسه، دکتر دارابی مشاور مدرسه پیرامون موضوع “آشنایی با دغدغه های نسل جدید و نحوه برخورد با آن” به ارائه مطلب پرداختند.

در نهایت این جلسه با دعای خیر دکتر دارابی مبنی بر ایجاد فضای دوستانه و محترمانه میان والدین و فرزندان و تشکر و قدردانی جناب آقای گودرزی مدیریت محترم مدرسه دانش نسبت به حضور اولیا به اتمام رسید.

مطالب مرتبط

آشنایی با موزه سینما

آشنایی با موزه سینما

از میدان تجریش به سمت پارک وی که حرکت کنی سمت چپ روبروی آش و حلیم سید مهدی معروف ، فضای بازی را میبینی که درختان چنارش سرسبز و شاد منتظر قدمهای عاشقان فیلم و سینما هستند. فضای...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *