موضوعات

پاسخ به سوال هدایت تحصیلی (عمومی -شماره ۲۱۹) : توضیح شرایط و ضوابط پـذیـرش۸۵% رشته های دانشگاهی بر مبنای سوابق تحصیلی ، برای بهمن۹۷

پاسخ تفصیلی این سوال را با ارایه مستندات آن( شامل دفترچه جداول دانشگاه ها و رشته ها ) بعد از پاسخ کوتاه، با دقت و حوصله بخوانید و در صورت سوال و ابهام با ما تماس بگیرید. اگر تصاویر زیرمبهم و تار بود، بر روی آن کلیک کنید.

پاسخ کوتاه: 

– این دوره از پذیرش فقط رشته‌های تحصیلی در پردیس دانشگاه صنعتی شریف ­کیـش، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیـرانـتفاعی، مراکز و واحدهای­ آموزشی دانشـگاه پیـام‌ نـور را در برمی گیرد.
– زمان ثبت نام از تاریخ ۲۹/۱۰/۹۷ لغایت ۱۰/۱۱/۹۷ خواهد بود.
– روش ثبت نام با ورود به سایت یا مراجعه مستقیـم به مؤسسات ، مراکز و واحدهای آموزشی محـل پـذیرش رشته مورد تقاضا ، با ارایه مدارک صورت می گیرد.
– ثبت نام داوطلبین در مرحله اول مشروط بوده و بعد از تأیید نهایی سازمان سنجش، ثبت نام قطعی خواهد شد.
– تذکر مهم : کسانی که جزء پـذیرفته‌شـدگان نـهایی آزمـون سـراسـری سال ۹۷ درشهریـورماه (مرحـله تکمیـل ظرفیـت و یا اعـلام قبولی رشته های نیمه‌متمرکز) باشند در صورت ثبت نام در این پذیرش، ثبت نام قبلی آن ها در شهریور۹۷ حذف می شود.
– محل اعلام اعتراض و پی گیری آن ، تنها در دانشگاه پذیرنده قابل انجام است.
– پذیرفته شدگان باید برای دریافت ارزش تحصیلی مدارک دیپلم و … به موقع اقدام نمایند.

پاسخ بیشتر را در دو صفحه ذیل و نیز فایل جداول دانشگاهها ، موسسات و رشته‌های تحصیلی آن را بعد از پاسخ ملاحظه نمایید.

دانلود و دریافت فایل »»»فایل جداول دانشگاه شریف، پیام نور و مؤسسات غیرانتفاعی- پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی- مرحله دوم تمدید پذیرش – بهمن ماه ۹۷ – فرمت PDF

دیدگاه‌های این مطلب