موضوعات
آخرین مطالب

فراخوان بخش علمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانـــــــون پـــــــــرورش فکـــــــری کودکـــــان و نـــوجـــوانان

– منابع جشنوار :  

مقاله‌های علمی پژوهشی و مروری بر کتاب‌های تالیفی، ترجمه و مرجعی که از سال ۱۳۹۵ تاکنون منتشر شده به همراه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی از سال ۱۳۹۷ تاکنون به عنوان قلمرو آثار این بخش معرفی شده است.

– شرایط شرکت :

بر اساس فراخوان بخش علمی جشنواره قصه‌گویی، کتاب‌ها باید در زمینه‌ی مباحث نظری قصه، قصه‌گویی، قصه‌پژوهی و آموزش قصه‌گویی باشد و مقاله‌ها  نباید در جشنواره یا همایش دیگری ارایه شده باشد، اما در مورد رساله‌ها و پایان نامه‌ها شرط انتشار، لازم نیست.
– بر همین اساس محورهای موضوعی مقاله‌های علمی برای شرکت در این رویداد باید با مضامین کارکردی قصه‌گویی در ابعاد فرهنگی، روان‌شناختی و جامعه شناختی، در زمینه‌ی اجرایی نیز شامل اصول قصه‌گویی، روش‌های تکمیلی و شیوه‌های قصه‌گویی و در حوزه محتوایی قصه‌گویی و رویکردهای نقد ادبی باشد.

زمان :

علاقه‌مندان تا ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی به نشانی تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ساختمان معاونت فرهنگی ارسال کنند.

تماس و ارتباط : 

برای آگاهی بیشتر از شرایط و مقررات این فراخوان به پایگاه خبری کانون به نشانی kanoonnews.ir و سایت جشنواره به نشانی  kanoonnews.ir مراجعه و در صورت نیاز با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۶۳ تماس بگیرند.

یادآوری می‌شود مرحله پایانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با شب یلدا به صورت مجازی برگزار می‌شود.

فراخوان بخش علمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون

————————————————————————————————————

مأخذ : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ( دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی) ویرایش خبر توسط دفتر مشاوه موسسه فرهنگی دانش

دیدگاه‌های این مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید