یکی از اهداف موسسه فرهنگی، آموزشی دانش، تشویق نوجوانان و جوانان به ورزش است و در همین راستا، هر سال برنامه های متنوعی را برای آموزش های تخصصی در رشته های والیبال، بسکتبال، فوتبال، هندبال و تنیس روی میز به دانش آموزان، زیر نظر مربیان باتجربه و کاربلد، تنظیم می نماید.


ما در موسسه دانش بر این باوریم که دانش آموزان ورزشکار از روحیه و اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و همین امر موجب رشد و پیشرفت این عزیزان در امور آموزشی نیز خواهد شد. بنابراین جهت ایجاد انگیزه در آن ها، حداکثر توان خود را در زمینه حمایت های مادی و معنوی بکار می بندیم.

 
 

 

شایان ذکر است امسال پس از رایزنی ها و توافقات صورت گرفته موسسه فرهنگی آموزشی دانش، پشتیبانی مالی و معنوی از یک تیم والیبال در رده سنی نوجوانان را بر عهده گرفته و مقرر شد از این پس این تیم با نام تیم والیبال دانش در مسابقات لیگ دسته یک تهران شرکت کند.
به همین ترتیب آکادمی والیبال دانش هم راه اندازی شد تا با تمرکز و تخصص بیشتری به پرورش دانش آموزان مستعد و علاقه مند در این رشته بپردازد.

مطالب مرتبط

هوش اخلاقی

هوش اخلاقی

چکیده کتاب هوش اخلاقی در جلسات هم اندیشی دانش آموزان عزیز در کنار والدین گرامی و مربیان ارجمندشان به گفتگو و بیان مصادیق، پیرامون مفاهیم مرتبط با هوش های اخلاقی می پردازند. پایه...

اطلاعیه کلاس های تابستانی

اطلاعیه کلاس های تابستانی

کرونا نمی تواند مانع رشد و مهارت آموزی دانش آموزان دبیرستان دانش۲ شود. امسال هم دانش آموزان عزیز از اوایل تیر ماه تا اواسط مرداد ماه در کلاس های آموزشی و مهارتی مدرسه که به شکل...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *