موضوعات

ارایه و چاپ مقاله های پژوهشی در فصلنامه ی نشریۀ علمی «نامۀ آموزش عالی»

 

پژوهش، کوششی برای رسیدن به دستاوردهای علمی در بهبود و ارتقاء کیفیت زیستن است که با گسترش مرزهای دانش و گشودن افق‌های تازه، تعالی فردی و اجتماعی را تسهیل می‌نماید. با این دیدگاه،  نشریۀ «نامۀ آموزش عالی»که یک فصلنامۀ پژوهشی در حوزۀ آموزش عالی است، با هدف اشاعۀ اطلاعات تخصصی و تبادل اطلاعات بین پژوهشگران و متخصصان (هر سال ۴ شماره) منتشر می‌شود. صاحب امتیاز این نشریه، مؤسسۀ پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی و ناشر آن، سازمان سنجش آموزش کشور است.

 

در این نشریۀ علمی، مقاله‌های پژوهشی با محوریت آموزش عالی در موضوعات آموزشی، برنامه‌های درسی، سیاست‌گذاری آموزش عالی، ارزشیابی و مدیریت عملکرد نظام آموزش عالی، تحولات آموزش عالی، تحقیقات و فناوری‌های آموزشی و نوآوری و ایده‌های جدید در آموزش عالی، چاپ و منتشر می‌شود.  فرآیند پذیرش مقاله‌ها از زمان دریافت مقاله در سامانۀ فصلنامۀ «نامۀ آموزش عالی» تا زمان چاپ و انتشار آن، در چهار مرحله (به ترتیب، الف. پذیرش اولیه ، ب. داوری مقاله ، ج. اِعمالاصلاحات،ود. پذیرش نهایی) طی خواهد شد.

 

از متخصصان رشته‌های علوم تربیتی و سایر علاقه‌مندان به این حوزۀ پژوهشی، دعوت می‌شود که با مراجعه به تارنمای این نشریه به آدرس: http://journal.sanjesh.org ضمن مطالعۀ اطلاعات نشریه و مقاله‌های پژوهشی که تاکنون در آن منتشر شده است، یافته‌های پژوهشی خود را به منظور چاپ، به این فصلنامه ارسال فرمایند.

—————————————————————————————————————————————————————–

#معرفی_کتاب_متون  #دانش_افزایی #تعلیم_و_تربیت

#مجموعه_مقالات #مقالات_علمی #همایش #پژوهش
#سنجش #کنکور #آموزش_عالی #آزمون_های_ورودی_دانشگاهی 

#مقالات_همایش_ملی_سنجش_علمی_و_آزمون_های_ورودی_آموزش_عالی

#سیاست‌ها_و_ضوابط_ساماندهی_سنجش_و_پذیرش_دانشجو
#مشاوره #روانشناسی #مشاوره_روانشناسی#روانشناسی_تربیتی 
#دفترمشاوره_موسسه_فرهنگی_دانش

دیدگاه‌های این مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید