موضوعات
آخرین مطالب

هشدار به تمامی داوطلبان تحصیل در دوره های فراگیـر کارشناسی ارشـد دانشگاه پیام نـور : مؤسسـات فـراگیر؛ مُجـــری برگـزاری دوره های کارشناسی ارشـــــد پیـام نـــــور نـــــــیستند…

دوره‌ها فقط از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org انجام می‌شود.
مؤسسات در حال تبلیغ دوره‌های فراگیر، به هیچ عنوان مجری رسمی برگزاری دوره‌های کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور نیستند و داوطلبان توجه داشته باشند که پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام‌نور، فقط از طریق شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور و کسب حدنصاب‌های لازم با ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان پذیر است.
ضمن هشدار به تمامی داوطلبان تحصیل در دوره‌های فراگیر کارشناسی‌ارشد دانشگاه پیام‌نور، اعلام می دارد که بسیاری از مؤسسات فراگیر، در حال تبلیغ برای جذب دانشجوی کارشناسی‌ارشد در دانشگاه پیام‌نور هستند، اما آنها هیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری این دوره‌ها نداشته و تنها تعدادی از این مؤسسات با کسب مجوز از دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم، صرفاً به عنوان دوره‌های آمادگی اجازه فعالیت دارند.
 ثبت‌نام و شرکت در این مؤسسات، برای آمادگی دوره‌های فراگیر است و هیچ‌گونه حقی را برای داوطلب به منظور تحصیل در دانشگاه پیام‌نور ایجاد نمی‌کند.
  در حال حاضر هماهنگی‌های لازم با سازمان سنجش درخصوص شرایط ثبت‌نام و موارد امتحانی آزمون در حال انجام است، از داوطلبان خواست که اطلاعیه‌های مربوط به این دوره‌ها را از طریق پورتال دانشگاه به نشانی: www.pnu.ac.ir یا سایت سازمان سنجش پی‌گیری کرده و برای ثبت‌نام نیز صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور، مطابق سال‌های گذشته، ۳۰ هزار نفر در ۱۳۰۰ رشته محل خواهد بود.

———————————————————————————————————-

دکتر امیرحسین بهروز، مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور ( به نقل از مجله پیک سنجش شماره ۱۲۰۰ مورخ دوشنبه ۱۹ آبان۹۹ )                                            – ویرایش توسط دفتر مشاوره موسسه فرهنگی دانش

دیدگاه‌های این مطلب

دیدگاه‌ خود را بنویسید