• رسانه دانش
آذر
۲۶
۱۳۹۵

قهرمان این لیگ کیست؟!!

باز هم هیجان … باز هم شور نشاط در مدرسه دانش
لیگ دانش برای پایه هفتم حالت دیگری دارد. بچه ها برای پیروزی تمام تلاش خودشون رو می کنند. در این مسابقات که هفته ششم آن هم تمام شد نتایج به قرار زیر است :

  1. شهید همت : این تیم که یک بازی معوقه هم داشت موفق شد در ۲ بازیی که برگزار کرد یک پیروزی و یک تساوی به دست بیاره تا همچنان صدر جدول رو در دست داشته باشه در این تیم طبق روال گذشته ستاره بی چون و چرای زمین کسی نبود جز پارسا انصاری که با مانور های زیبای خود باعث موفقیت تیم خودش شد.

dsc_0077

dsc_0073

dsc_0270

dsc_0279

۲٫ قشقایی شیراز : دیگر تیم بدون شکست لیگ تیم قشقایی شیراز است که انصافا تیم متحد و هم دلی را تا اینجای مسابقات داشته اند. هرچند که در این راه دو تساوی هم داشتند اما با کمترین گل خورده نشان دادند که تیم دست و پا بسته ای نیستند.

dsc_0063

dsc_0075

dsc_0058

۳٫ شهید دانش : تیمی که همه انتظار قهرمانی بدون باخت داشتند بعد از دو هفته ناکامی در مسابقات بالاخره در دیداری حساس با تیم شهید جهان آرا موفق شد بازیی که با گل اشکان کلانتریان عقب بود با درخشش پویا عظیمی راد و امیرکیا دیانی نتیجه را به سود خود تغییر دهد و در کورس قهرمانی باقی بمونه.

dsc_0181

dsc_0186

dsc_0242

dsc_0207

۴٫ شهدای گمنام : این تیم هم هرچند در هفته پیش نتیجه را به تیم قشقایی شیراز واگزار کرده بود و به داوری مسابقه اعتراض داشتند اما در مسابقه ای که با تیم شهید احمدی روشن برگزار شد توانستند بدون گل خورده و شکلی با نتیجه ۲ بر صفر با گلهای امیر مهدی حاجی حسینی به جمع مدعیان برگردند.

dsc_0237

dsc_0197

dsc_0191

۵٫ شهید زین الدین : با درخشش سینا خلج موفق شدند با نتیجه ۲ بر یک تیم پرسپولیس را شکست دادند که در این بازی هرچند که کیارش حسینی سعی داشت نتیجه را تغییر دهد باز هم نتوانست بیشتر از یک گل به تیم خود کمک کند.

dsc_0114

dsc_0140

۶٫ شهید رجایی : تنها تیم کلاس ۱/۴ که در بین ۶ تام اول مسابقات قرار دارد که موفق به پیروزی در بازیی که دو تیم موقعیت های زیادی برای گل زدن رو از دست دادند ، نشد. امیرحسین بیطرفان توانسته به عنوان کاپیتان توازن خوبی در تیم خود به وجود بیاره و همین توازن باعث پیشرفت بیشتر تیم شده است.

dsc_0089

dsc_0094

dsc_0102

۷٫ شهید فهمیده : این تیم  هرچند با داشتن بازیکنان با اخلاقی همچون رادین ساعتی و حسین فاضل و رایان مدنی و با کاپیتانی محمد رضا روضه مقدم موفق نشده تا به اینجای لیگ نتایج درخور توجه کسب کنه اما کم کم دارن به یک وضعیت پایدار در لیگ می رسند . اما برای قهرمانی قدرت لازم رو هنوز که هنوزه نتونستن از خود نشون بدند. در بازیی که با شهید بابایی برگزار شد نتیجه ای بهتر از تساوی برای دو تیم بدست نیامد.

dsc_0088

dsc_0087

dsc_0123

۸٫ شهید مدرس : شهید مدرس با وجود پیروزی خفیف در این مسابقه در مقابل ملک الشعرای بهار که تک گل بازی رو هم دانیال عجمی روی یک فرصت طلبی موفق به ثمر رساندن آن شد، هرچند این تیم پاسکاری مناسب و موفقی در طول لیگ داشته اند اما تا به اینجای مسابقات نتایج جالبی کسب نکردند و همین دلیلی شده تا در رتبه هشتم جدول قرار بگیرند.

dsc_0153

dsc_0165

dsc_0127dsc_0125

داوری مسابقات هم با امیر مهدی حاجی حسینی و اشکان کلانتریان بود و عکاس مسابقات شایان صداقت و امیرکیا دیانی بودند.

dsc_0086

dsc_0183

و در آخر هم توجه شما را به جدول مسابقات و گلزنان برتر جلب می نمایم .

جدول لیگ دانش

%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84-%d9%84%db%8c%da%af

جدول گلزنان مسابقات

%d8%aa%d8%b9%d8%af%d8%a7%d8%af-%da%af%d9%84

 

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

درباره نویسنده: آقای نایینی

فرستادن دیدگاه

برای قرار دادن شکلک ها روی آنها کلیک کنید.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

آخرین دیدگاه‌ها

رفتن به نوارابزار