رد کردن لینک ها

BMI – بازی های رایانه ای – هدایت تحصیلی

اشتراک گذاری

در هفته گذشته طی 3 روز و در 6 جلسه در خدمت والدین بزرگوار بودیم که در کنار فرزندان عزیز خود حضور داشتند و درباره موضوعات مختلف با یکدیگر به گفتگو پرداختیم.

موضوعاتی که برای جلسات هم اندیشی انتخاب شده بود:

پایه های هفتم و هشتم:

بخش اول جلسه: موضوع BMI (بررسی قد و وزن دانش آموزان و تناسب اندام ایشان) با حضور جناب آقای رحیمی – دبیر محترم تربیت بدنی مدرسه

بخش دوم جلسه: بررسی و نقد بازی های رایانه ای – با حضور جناب آقای امیری – معلم راهنمای پایه هشتم و دبیر محترم کلاس نقد بازی های رایانه ای

پایه نهم:

هدایت تحصیلی و فعالیت های کلاس کاوش (کلاس کشف استعدادها و شناسایی توانمندی ها) – با حضور جناب آقای محمدی (گودرزی) – دبیر محترم کلاس کاوش

 

در این جلسات ابتدا جناب آقای رحیمی آماری از قد و وزن دانش آموزان در پایه های هفتم، هشتم و نهم ارائه نمودند و درباره فعالیت های بدنی و جنبشی که در مدرسه بویژه در زنگ های ورزش انجام می شود توضیحاتی دادند و عنوان کردند که با عنایت خداوند تصمیم داریم در برنامه ای سه ساله دانش آموزان را با همکاری خانواده های گرامی به قد و وزن ایده آل نزدیک نماییم.

ایشان همچنین در بخشی از صحبت های خود درباره مساله مهم تغذیه هم مطالب مهم و کاربردی را ارائه نمودند.

در بخش دیگر جلسات جناب آقای امیری با پخش چند تریلر از چند بازی درباره موضوع مهم و پرچالش بازی های رایانه ای گفتگو را آغاز کردند.

مهمترین حساسیتی که در این جلسه ایجاد شد، مربوط به انتخاب انواع بازی های رایانه ای مناسب برای نوجوانان بود.

در جلسات پایه نهم نیز جناب آقای محمدی با برگزاری یک آزمون خودشناسی که مرتبط با هوش های چندگانه بود آغاز سخن نمودند و در ادامه درباره فعالیت های کلاس کاوش توضیحاتی را ارائه فرمودند.

جناب آقای محمدی عنوان کردند که یکی از اهدافی که در کلاس کاوش دنبال می شود، ایجاد آگاهی و شناخت برای دانش آموزان پایه نهم نسبت به خود و رشته تحصیلی و شغل مورد نظرشان است.

 

د

ضمنا در این جلسات با حضور والدین گرامی جوایز نفرات برتر در سومین جشنواره قرآنی به سوی نور را به دانش آموزان عزیز اهدا کردیم.

 

به گفتگو بپیوندید

رفتن به نوار ابزار