رد کردن لینک ها

گزارش هشتمین بازارچه خیریه-جشنواره احسان

اشتراک گذاری

جشنواره یک روز اما تلاش و برنامه ریزی یک ماه

همه ساله در ماه اسفند مدرسه ما رنگ و بوی بخشش و خیریه می گیره

جلسات هماهنگی

اعلام حضور غرفه داران

برنامه ریزی و جانمایی

آماده سازی وسایل غرفه ها و گیم نت

فضا سازی محل جشنواره

برنامه ریزی برای رفاه حال مدعوین گرامی و … از جمله برنامه هایی است که برای برگزاری این بازارچه انجام می شود.

عواید حاصل از این بازارچه در چند نوبت توسط دانش آموزان عزیز مدرسه همراه با مربیان به دست کم بضاعتان و نیاز مندان می رسد.

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَنْفِقُوا مِمَّا رَزَقْنَاكُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَ يَوْمٌ لَا بَيْعٌ فِيهِ وَلَا خُلَّةٌ وَلَا شَفَاعَةٌ ۗ وَالْكَافِرُونَ هُمُ الظَّالِمُونَ

ای اهل ایمان، از آنچه روزی شما کردیم انفاق کنید پیش از آنکه بیاید روزی که نه کسی (برای آسایش خود) چیزی تواند خرید و نه دوستی و شفاعتی به کار آید، و کافران (دریابند که) خود ستمکار بوده‌اند.

خدا را شاکریم که با همت والای شما بزرگواران، مبلغی که پس از تسویه حساب با برخی غرفه داران، به صورت خالص به حساب کانون احسان دانش واریز می شود بالغ بر 32 میلیون تومان است که بخشی از این مبلغ حاصل تلاش دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی در غرفه های مختلف می باشد و بخش دیگر آن حاصل کمک نیکوکاران ارجمند در خانه مهربانی بوده است.

آفرین بر همت والایتان

اجرکم عندالله

 

این هم گزارش تصویری هشتمین بازارچه خیریه کانون احسان دانش که مزین به نام امام هشتم، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) شد در روز دوم اسفند ماه سال نود و هفت

با ما همراه باشید.

بازارچه خیریه ما ساعت 15 شروع شد و ساعت 20 پایان یافت اما اون چیزی که پایان نیافت، روحیه تلاش – شور و شوق – محبت – اخلاص و پر از انرژی مثبت بود!

چشم و دل منتظر نیازمندانی که از نعمت بخشش شما متنعم می شه براتون می شه دعای خیر و عاقبت بخیری..!

بچه های عزیز امیدوارم همیشه بتونید دعای خیر رو همراه خودتون داشته باشید و زیر سایه خانوادتون که با این روحیه های خوب شمارو پرورش دادن سربلند باشید.

و در نهایت از تمام دست اندر کاران این بازارچه تشکر و قدر دانی می شود.

به گفتگو بپیوندید

رفتن به نوار ابزار