رد کردن لینک ها

هفته سوم لیگ شهید دانش – پایه نهم

اشتراک گذاری

با گزارش تصویری هفته سوم لیگ شهید دانش (پایه نهم) همراه ما باشید

 

شهید اندرزگو 1 شهدای گمنام 2

شهدای گمنام تنها تیمیه که توانسته 9 امتیاز کامل مسابقات رو کسب کنه و به یکه تازی خودش در جدول مسابقات ادامه بده. در این تیم ستاره بی چون چرا کسی نیست جز سام حیدرعلی که با گلزنی های خودش علاوه بر اینکه تیمش رو موفق کرده توانسته در جدول گلزنان هم در رده دوم قرار بگیره. البته نباید از درخشش ایلیا ابوالقاسمی زوج خط حمله و همچنین از واکنش های آرتا کبیر نژاد در درون دروازه به سادگی گذشت. در طرف مقابل شهید اندرزگو که در دو بازی قبلی موفق شده بود بازی های خودش رو با پیروزی پشت سر بگذارد نتوانست در این بازی کاری از پیش ببرد هرچند که در این بازی پارسا انصاری تمام تلاش خودشو برای موفقیت تیمش انجام داد.

شهید نواب 0 سلتیک 0

دو تیم بحران زده سلتیک و شهید نواب در این هفته با هم رو برو شدند که نتیجه ای بهتر از تساوی برای هر دو تیم نداشت. نیاز به تغییر در نگرش بازی هر دو تیم مشاهده میشه تا این دو تیم که از مهره های بسیار خوبی هم برخوردار هستند روند رو به رشد رو هم تجربه کنند.

شهید فهمیده 0 دورتمند 2

تیمی که ساختار درستی نداشته باشه محکوم به شکسته!!! شهید فهمیده در این سه هفته گذشته هیچ برنامه و هدفی برای ادامه مسابقات برای خودش ترسیم نکرده و تا بدین جای مسابقات همه بازی های خودشون رو باختند و تنها یک گل زدند و 9 گل هم از خط دروازشون عبور کرده. اگر با همین روش ادامه بدند احتمالا خیلی زود از گردونه مسابقات حذف خواهد شد. در طرف مقابل تیم قدرتمند دورتمند که هم از نظر بازیکن بسیار پر مهره است و هم از نظر آرایش تیمی در جای درستی قرار داره ، توانسته بعد از تساوی در بازی اول دو بازی خودش رو با برد پشت سر بگذارد و با اختلاف 2 امتیازی تیم شهدای گمنام در جایگاه دوم قرار بگیرد.

شهید وارسته 0 شهید جوزی 2

یکی از زیبا ترین مسابقات این هفته از لیگ دانش بین تیم اول جدولی شهید وارسته و تیم قعر جدولی شهید جوزی انجام شد که پیروزی از آن تیمی شد که همدلی بسیار بالایی در تیمشون وجود داشت و همین همدلی در انتهای بازی روی تابلوی نتایج نتیجه 2 بر 0 به نفع شهید جوزی رو رقم زده بود. ارشان کلباسی و امیرحسین صالح در این بازی با دوندگی های زیاد موفق شدند با گل های دیدنیشون نتیجه رو به نفع خودشون تغییر بدند. در طرف مقابل شهید وارسته نتوانست کاری از پیش ببره. هرچند که موقعیت های زیادی هم زکریا بلال و کسری نوذری خراب کردند.

یوونتوس 2 شهید زین الدین 1

تیم شهید زین الدین که در بازی هفته اول موفق شده بود به پیروزی برسد اما در دوبازی بعد از آن موفق به پیروزی نشدند و نتایج رو واگذار کردند. در این بازی هم اردوان عامری توانست کمی از تلخی شکست رو با تک گل خودش کم کنه. در آن سوی میدان تیم یوونتوس که از مهره های خوبی هم برخوردار است با دو گل اشکان کلانتریان به پیروزی برسد تا شکست هفته پیش خودشون رو فراموش کنند و به ادامه مسابقات چشم بدوزند.

تاتنهام 4 شهید رجایی 0

تاتنهام در این دو بازی اخیر با زوج دوست داشتنی خودش یعنی مهدی هیئت داودیان و امیرحسین سلگی که در این دو بازی موفق به زدن 8 گل شدند نشون میدن تیم خودشون رو برای قهرمانی در این سری از مسابقات بستند. در این بازی هم همانند بازی هفته پیش مهدی هیئت داودیان موفق شد هتریک کند در این موفقیت سهم بسزایی داشته.  شهید رجایی هم بعد از برد خفیف در هفته پیش نتوانست حتی حمله نصف و نیمه ای روی دروازه تاتنهام انجام دهد.

 

DSC_0010

DSC_0013

DSC_0020

DSC_0021

DSC_0023

DSC_0024

 

به گفتگو بپیوندید