رد کردن لینک ها

هفته ششم لیگ شهید دانش – پایه نهم

اشتراک گذاری

گزارش تصویری لیگ شهید دانش – پایه نهم – هفته ششم

نویسنده گزارش:امیر کیا دیانی

عکاس:حسین فاضل

ابتدا گروه بندی تیم های لیگ پایه نهم

جدول لیگ

تیم شهید فهمیده که در چند بازی اخیر روند جالبی نداشته باز هم با نتیجه 1-3 از شهدای گمنام باخت. ایلیا ابوالقاسمی با دو گل و سام حیدر علی با یک گل زده توانستند سه امتیاز دیگر برای تیم شهدای گمنام بگیرند.

دورتموند 0-1 سلتیک

جذاب ترین بازی این هفته بین دو تیم سلتیک و دورتموند بود. تیم دورتموند بدون باخت بالاخره شکست خورد. تیم سلتیک که از مهره های نسبتا خوبی برخورد دار است با تلاش زیاد و با تک گل سام عقیلی به پیروزی رسید. لازم به ذکر است که کاپیتان تیم دورتموند سالار ماهری حال زیاد خوشی نداشت و شاید نتیجه بازی می توانست تغیر  کند.

شهید نواب 2-1 شهید اندرزگو

شهید نواب که در 3 بازی اخیر همه تیم ها را در هم نوردیده و پله های صعود را در حال طی کردن است انتقام خود را از تیم شهید اندرزگو گرفت و با نتیجه 1-2 به پیروزی رسید البته امیر پارسا انصاری کاپیتان تیم شهید اندرزگو در این بازی غایب بود و جایگزینش امیر حسین بی طرفان شد که تک گل این تیم را به ثمر رساند. دو گل تیم شهید نواب را سینا خلج و کیارش حسینی زدند.

 

 

تاتنهام 0-0 شهید وارسته

یکی از مهم ترین بازی های این هفته تبدیل شد به بی کیفیت ترین بازی های این هفته شد. هر دو تیم از خود زیاد مایه نگذاشتند و این بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

شهید رجایی 2-1 شهید زین الدین

شهید زین الدین که هنوز مسیر خود را پیدا نکرده باز با شکست مواجه شد. دو گل تیم شهید رجایی که یکی از قوی ترین تیم های لیگ است را امیر حسین بی طرفان و بردیا ابراهیمی به ثمر رساندند. تک گل شهید زین الدین را هم اردوان عامری زد که نتیجه را هیچ گونه تغیر نداد

 

یوونتوس 2-1 شهید جوزی

آخرین بازی این هفته بین دو تیم یوونتوس و شهید جوزی بود که از قبل بازی هم مشخص بود که تیم یوونتوس قرار است به پیروزی برسد اما شهید جوزی با تلاش زیاد توانست 1 گل توسط رضا ابوتراب بزند اما کافی نبود چون پارسا رسا ستاره تیم یوونتوس توانست دو گل بزند و بازی را ببرد