رد کردن لینک ها

دومین برد تیم فوتبال با شش گل!+ فیلم

اشتراک گذاری

دومین بازی تیم فوتبال دانش 2 در روز جمعه 22 آذر در سالن هفتم تیر برگزار شد. برای این که در فضای بازی ها قرار بگیرید گزارش کوتاهی از این بازی را در این پست برای شما آماده کردم.

بازی قرار بود ساعت 3:30 شروع شود ولی بچه ها از ساعت 3 کم کم دور هم جمع شدند و پس از تعویض لباس پای صحبت مربیان خود (آقای گودرزی و آقای هویدا) نشستند. 

DSC_0288

پس از شنیدن نکات لازم از مربیان، بچه ها شروع به گرم کردن نمودند.

DSC_0291

برخی از بچه ها به همراه اولیای خود یا به همراه برادر خود به سالن آمده بودند که تعدادی از آنها در کنار زمین شاهد بازی بودند.

DSC_0297

بازی با نمایش بسیار خوب بچه های ما شروع شد و طولی نکشید که توپ و میدان کاملا در اختیار ما قرار گرفت و حدودا سه دقیقه پس از شروع بازی پوریا بصیری با یک شوت زیبا و تماشایی گل اول را به ثمر رساند. پس از گل اول بچه ها با روحیه ی بالاتری بازی را ادامه دادند و در نیمه ی اول سه گل وارد دروازه ی حریف کردند. البته اگر کمی دقت بیشتر به خرج داده بودند و دروازه بان حریف هم این قدر خوب ظاهر نشده بود حتما با تعداد گل بیشتری نیمه اول به پایان می رسید. فیلم زیر لحظه ی به ثمر رسیدن گل دوم بازی توسط پویا پناهی را نشان می دهد.

در فاصله ی بین دو نیمه آقای گودرزی و آقای هویدا ضمن تعریف از بازی خوب بچه ها، نکات ضعف تیم را متذکر شدند و از بچه ها خواستند حریف را دست کم نگرفته و سعی کنند از تاکتیک هایی که از قبل تمرین کرده اند بیشتر استفاده کنند.

فیلم توضیحات آقای گودرزی در آپارات

نیمه دوم هم بازی خوب تیم ادامه داشت و به دلیل برتری مطلق تیم ما و با صلاحدید مربیان، همه ی بچه ها به تناوب به بازی گرفته شدند تا با کسب تجربه بتوانند در بازی های بعدی موثر باشند. 

DSC_0298

در نهایت بازی با نتیجه ی 0-6 به سود تیم ما به پایان رسید تا طبق جدول زیر روز سه شنبه بازی بعدی با برنده ی دیدار روزبه – بینش سلمان برگزار شود. با آرزوی موفقیت تیم فوتبال در بازی های بعدی و رسیدن به قهرمانی منطقه.

DSC_0290

DSC_02403

نظرات

  1. ارسال نظر

    عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای برزگری و آقای هویدا و مربی تیم فوتبال مدرسه ی دانش 2 و بیش تر از همه خدمت بازیکنان تیم فوتبال :

    پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید