تیر
۱۱
۱۳۹۶

دومین محفل انس با قرآن کریم – رمضان ۹۶

بسمه تعالی

هر چیزی را بهاری است و بهار قرآن ماه مبارک رمضان است. پیامبر اکرم(ص)

 

به رسم نیک بنا شده در سال گذشته در ماه مبارک رمضان بر آن شدیم تا دومین محفل انس با قرآن را در مدرسه برگزار نماییم. در این شبی با قرآن نورانی بزرگانی از حفظ و قرائت و تواشیح و سایر برنامه های قرآنی نیز دعوت شده بودند که در کنار برنامه های قرآنی آماده شده توسط دانش آموزان مدرسه به اجرای برنامه پرداختند.

Mahfel-e-Ons

 

همه دعوت بودند. از اولیای دانش آموزان تا مربیان و دبیران مدرسه. تا همسایگان عزیز …

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۳۱۰۷

 

دانش آموزان و مربیان با نیات خالص به قرآن و این روز معنوی خدمت می کردند.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۳۷۵۳ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۳۸۲۱ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۴۰۰۵

 

برنامه دومین محفل انس با قرآن کریم در رمضان ۹۶ با نماز جماعتی پر شور توسط مربیان، اولیاء و دانش آموزان عزیز آغاز شد.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۴۶۵۵ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۰۴۸۳۷

 

و سفره دورهمی و مهربانی افطار که دبیران عزیز و اولیای گرامی نیز به این سفره معنوی دعوت بودند و در کنار دانش آموزان قرآنی و باصفای مدرسه دانش قلهک گرد هم جمع آمدند.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۰۴۴۵ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۰۵۰۵ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۰۹۲۹ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۱۱۱۳ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۱۴۰۱ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۱۵۳۳

نسل های جدید دانشی :

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۱۶۳۷

حضور فارغ التحصیلان عزیز دانشی در این محفل نورانی :

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۲۱۰۲

 

و آغاز برنامه رسمی محفل انس با قرآن کریم در رمضان ۹۶ پس از برگزاری نماز جماعت و صرف افطار با قرائت بسیار زیبای قاری فارغ التحصیل چند دهه پیش از مدرسه دانش آغاز گردید. جناب آقای نیلفروشان که اکنون عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و دکترای خود را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت نموده است سال ها در محضر قرآن به ادب زانو زده و حائز رتبه های فراوانی در این عرصه است. حقا و انصافا به زیبایی به تلاوت قرآن پرداختند. آیاتی از سوره مبارکه حشر زینت بخش محفلمان با صدای ملکوتی ایشان بود.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۴۰۴۱ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۱۴۲۲۹

اهدای لوح سپاس از حضور در دومین محفل انس با قرآن – رمضان ۹۶ به قاری محترم جناب آقای نیلفروشان : 

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۱۵۰۸

قاری نوجوان دعوت شده به دومین محفل نورانی قرآن کریم جناب آقای امیرحسین لندرانی بودند که استاد نوجوان بین المللی در این عرصه معنوی محسوب می شوند.

امیرحسین لندرانی قاری نوجوان با ۱۰ سال سن، نفر اول مسابقات سراج، نفر اول مسابقات مؤذن آسمانی شهر تهران است و شاگرد اساتید بزرگی چون استاد شاکر نژاد، استاد یاری گل، استاد ربیعیان و … می باشد. ایشان مبلغ قرآنی کشور ایران محسوب می شوند.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۲۲۸ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۲۵۷ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۳۱۶ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۳۳۲ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۶۱۳ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۶۳۰ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۰۹۳۴

اهدای لوح سپاس از حضور در دومین محفل انس با قرآن – رمضان ۹۶ به قاری محترم جناب آقای امیرحسین لندرانی : 

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۱۳۵۶ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۱۵۵۳

آیتم بعدی این برنامه معنوی قرآنی اجرای برنامه حفظ قرآن کریم توسط استاد نوجوان بین المللی جناب آقای محمدامین حدادی بود.

محمد امین حدادی با ۱۴ سال سن و حافظ کل قرآن کریم و حکمت های نهج البلاغه و مسلط به زبان انگلیسی است و به کشورهای لبنان و سوریه و عراق جهت تبلیغ اعزام شده است.

ایشان به روش های مختلفی میزان تسلط حفظی خود را به مخاطبان نشان دادند و سؤالاتی با هیجان فراوان در این خصوص از ایشان توسط جمعیت حاضر شد.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۱۸۵۷ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۲۱۰۶ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۳۵۲۶ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۳۵۵۴ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۳۶۱۴

اهدای لوح سپاس از حضور در دومین محفل انس با قرآن – رمضان ۹۶ به قاری محترم جناب آقای محمدامین حدادی :

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۱۴۳

از دیگر برنامه های دومین محفل انس با قرآن کریم اجرای برنامه های دانش آموزی از جمله همخوانی قرآن کریم توسط دانش آموزان مدرسه بود.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۵۱۴ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۶۰۵

جوایزی با طعم شهداء و لوح های سپاسی از حضور و فعالیت این دانش آموزان عزیز به ایشان اهدا گردید :

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۷۰۸

حضور دبیران عزیز قرآن مدرسه در دومین محفل قرآن کریم – رمضان ۹۶ :

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۳۳۹

 

یکی از دبیران قرآن مدرسه جناب آقای نیکزاد عزیز برنامه بعدی را اجرا نمودند و مسابقات جذاب قرآنی برای حضار در این محفل نورانی برگزار نمودند.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۴۹۴۰ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۵۳۰۳ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۲۵۵۳۲

 

برنامه پایان بخش و بسیار زیبای دومین محفل نورانی انس با قرآن کریم در رمضان ۹۶ اجرای برنامه نغمه خوانی و تواشیح توسط گروه بین المللی اسراء بود که سرودهایی در زمینه امام رضا(ع) و امام زمان(عج) و اهل بیت و قرآن کریم بود.

این گروه از ۱۲ سال پیش فعالیت های حرفه ای خود را با گروه فرهنگی هنری ۱۸۰ نفره اسراء آغاز نمودند و اجراهای بسیار زیادی را در رسانه های مختلف و شهرها و کشورها داشتند و نماهنگ های بسیار زیبایی از آن ها ضبط شده است. جهت دیدن سایر آثار این گروه می توانید به سایت رسمی آنها به نشانی asra.ir مراجعه فرمایید.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۰۷۳۱ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۱۸۰۲ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۲۰۹ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۴۲۰ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۵۳۱ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۶۰۵ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۸۱۳ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۲۹۳۷ ۲۰۱۷۰۶۲۲_۱۰۰۴۲۳ ۲۰۱۷۰۶۲۲_۱۰۱۷۰۸

با تشکر از تمام عزیزانی که در دومین محفل انس با قرآن مدرسه دانش در رمضان ۹۶ فعالیت نمودند و خادم قرآن بودند.

۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۳۵۴۲ ۲۰۱۷۰۶۲۱_۲۳۳۶۱۹

با قرآن مأنوس باشید و التماس دعا – واسعی

VN:F [1.9.20_1166]
رتبه پست: ۱۰ / ۱۰٫۰ ( تعداد آراء : ۲ رای)
دومین محفل انس با قرآن کریم - رمضان ۹۶, ۱۰٫۰ out of 10 based on 2 ratings

فرستادن دیدگاه

برای قرار دادن شکلک ها روی آنها کلیک کنید.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton

در یک نگاه

آخرین دیدگاه‌ها