بهمن
۵
۱۳۹۵

کتاب های یاد یار مهربان

امسال نیز  همچون سال گذشته، شهرداری تهران این امکان را به هر دانش آموز دوره اول دبیرستان داد که تا سقف بیست هزار تومان بتوانند کتاب های مورد علاقه خود را از لیست  ارائه شده در سایت  www.yym.ir انتخاب و سفارش دهند تا در مدرسه تحویل آنها گردد .

K (3)

تعداد قابل توجهی از علاقمندان به کتاب و مطالعه این فرصت را غنیمت شمارده و با ورود به سایت و ثبت اطلاعات خواسته شده ، کتاب های مورد نظر خود را سفارش دادند .

K (2)

K (1)

K (11)

اینک پس از انتظاری شیرین و گوارا ،کتابها به مدرسه رسید .

K (17)

جهت تجلیل از این دانش آموزان که به ” کتاب ” اهمیت داده اند به پیشنهاد آقای اقبالی قرار شد کتاب ها را مسئولین به سر کلاس برده و ضمن تشکر از ابراز علاقه وپیگیری که آنها برای تهیه کتاب داشته اند ، کتاب ها را به صاحبانشان تحویل نمایند .

K (30)

باقی تصاویر گویای آنچه در کلاس ها گذشته می باشد .

K (36)

K (28)

جالب بود که نام هر دانش آموز که برده میشد ، باقی همکلاسیان با کف زدن او را مورد تشویق قرار میدادند

K (5)

K (6)

  K (18)

K (20) K (21) K (23) K (24)

K (15)

K (25)

 K (26) K (27)  K (29)  K (31) K (32) K (33) K (35)   K (38) K (39)     K (8) K (9) K (10)   K (13) K (14)

با تشکر از آقای اقبالی و مسولین پایه ها و دبیرانی که ما را در انجام هر چه بهتر این برنامه یاری نمودند ؛ کتابخانه دبیرستان دانش قلهک .

VN:F [1.9.20_1166]
رتبه پست: ۱۰ / ۶٫۷ ( تعداد آراء : ۶ رای)
کتاب های یاد یار مهربان, ۶٫۷ out of 10 based on 6 ratings

محمد طرقی (مسئول کتابخانه)

بیست و پنچ سال افتخار خدمت در مجموعه دانش . فوق لیسانس الهیات ، راهنما و دلباخته علم هوا فضا ( و پرواز بطور کلی ) و مخصوصا هواپیمای مدل. مشتاق دیدار بچه های اهل مطالعه و تحقیق در کتابخانه مدرسه.

More Posts

درباره نویسنده: محمد طرقی (مسئول کتابخانه و سمعی بصری )

بیست و پنچ سال افتخار خدمت در مجموعه دانش . فوق لیسانس الهیات ، راهنما و دلباخته علم هوا فضا ( و پرواز بطور کلی ) و مخصوصا هواپیمای مدل. مشتاق دیدار بچه های اهل مطالعه و تحقیق در کتابخانه مدرسه.

فرستادن دیدگاه

برای قرار دادن شکلک ها روی آنها کلیک کنید.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton

در یک نگاه

آخرین دیدگاه‌ها