مرداد
۱۳
۱۳۹۴

اردوی پایانی تابستان ۹۴ پایه هفتم – اردوگاه شهید چمران حکیمیه

به نام خدا

اردوی پایانی تابستان پایه اول (هفتم) هم در مجموعه ورزشی شهید چمران در حکیمیه تهران برگزار شد. بچه ساعت ۱۱:۳۰ در مدرسه حضور پیدا کردند و بعد از جمع شدن بچه ها در حیاط مدرسه جناب آقای اقبالی نکات لازم رو تذکر دادند و جناب آقای بهراد مهر هم حضور غیاب دانش آموزان را انجام دادند.

DSCN4804DSCN4809بعد از حضور غیاب بچه ها بر اساس علاقه مندی خودشون مرتب شدند و بعد به همراه مربیان به سمت اتوبوس ها حرکت کردند. کاروان پایه اول در قالب ۴ اتوبوس در ساعت ۱۲ به سمت اردوگاه حرکت کرد.

DSCN4812DSCN4817

DSCN4826ساعت ۱۲:۳۰ به محل اردوگاه رسیدیم و دانش آموزان براساس انتخاب های خودشون به محل مورد نظر رفتن؛ بعضی ها سالن برای بسکتبال و والیبال و فوتسال و تعدادی هم برای بازی فوتبال به زمین چمن مجموعه رفتند.

DSCN4827 DSCN4834 DSCN4844 DSCN4858 DSCN4860 DSCN4865 دانش آموزان با شور و اشتیاق فراوان فعالیت خودشون رو شروع کردند و از بازی در اردوگاه لذت بردند و مربیان هم در کنار آن ها حضور داشتند.

بعد از اینکه وقت بازی در ساعت ۱۴ به اتمام رسید دانش آموزان به طرف استخر مجموعه حرکت کردند البته قبل از استخر و بعد از فعالیتی که داشتند در اون هوای گرم یه بستنی سرد واقعاً می چسبه.

DSCN4885DSCN4886DSCN4889بعد از خوردن بستنی دانش آموزان به استخر رفتن و سرحال و شاداب اما گرسنه در ساعت ۱۵:۳۰ از استخر بیرون اومدن.

DSCN4894DSCN4904

 

DSCN4918DSCN4924DSCN4928DSCN4932مربیان عزیز هم قبل از اینکه استخر تمام بشه سفارش ساندویچ رو داده بودند و به محض اینکه دانش آموزان از استخر بیرون آمدند مشغول خوردن ناهار شدند که خیلی هم به همه چسبید.

DSCN4937DSCN4941DSCN4942بعد از میل کردن غذا به سمت مدرسه حرکت کردیم و ساعت ۱۷ به مدرسه رسیدیم.

DSCN4948یه روز دیگه و یه اردوی دیگه در کنار این بچه های خونگرم و فعال هم گذشت و همه ما از این که در کنار هم بودیم لذت بردیم. امیدواریم به دانش آموزان عزیزمون خوش گذشته باشه. جای اونایی که نیومدن واقعاً خالی بود.

حکایت همچنان باقی است …

VN:F [1.9.20_1166]
رتبه پست: ۱۰ / ۹٫۴ ( تعداد آراء : ۵ رای)
اردوی پایانی تابستان ۹۴ پایه هفتم - اردوگاه شهید چمران حکیمیه, ۹٫۴ out of 10 based on 5 ratings

فرستادن دیدگاه

برای قرار دادن شکلک ها روی آنها کلیک کنید.

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton

در یک نگاه

آخرین دیدگاه‌ها